PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811}

W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości

On Her Majesty's Secret Service
6,4 28 098
ocen
6,4 10 1 28098
6,1 12
ocen krytyków
W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości
powrót do forum filmu W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości

Film niezły , ale Lazenby nie do końca satysfakcjonujący . Fajnie gdyby zagrał jeszcze raz , pewnie
mielibyśmy do niego więcej szacunku .

kw1999

cale szczescie ze nie pojawil sie ponownie ! :)))
wedlug mnie zupelnie nie pasuje do roli 007...jest za miekki :)

ocenił(a) film na 7
tlh

Mnie też nie pasował. Nie "ta" twarz

ocenił(a) film na 5
piecyk32

Lepsza twarz niż u Craiga, który wygląda jak Putin.

ocenił(a) film na 7
adamcpdst

Dokładnie!!!!

ocenił(a) film na 10
adamcpdst

Otóż to! Craig wygląda jak Rusek. W dodatku ma odstające uszy przez co przypomina gacka ;)
A poważnie - Lazenby miał przeciętny, normalny wygląd i bardzo dobrze!! Tak powinien wyglądać agent, nie rzucać się w oczy. Jednocześnie miał w sobie coś eleganckiego, dostojnego, wyniosłego, ale też miał sporo humoru. Natomiast Craig...nie, zupełnie nie pasuje. Źle wybrali.

ocenił(a) film na 10
wojteczek

Lazenby pasował na Bonda (szczególnie fizycznie), problemem było to, że nie miał doświadczenia aktorskiego. Choć (mimo tego) uważam, że sobie poradził.

ocenił(a) film na 10
robert2207

Powiem nawet, że pod pewnym względami przypomina Cary'ego Granta, którego Fleming zdaje się widział jako Bonda w pierwszej kolejności.

ocenił(a) film na 10
kw1999

Mógł pojawić się jeszcze chociaż w ''Diamenty są wieczne''.

użytkownik usunięty
karoman4

zgadzam się

użytkownik usunięty
kw1999

Zgadzam się mogli go zatrudnić do jeszcze jednej część może wtedy inaczej byśmy go oceniali .Po jednej roli trudno ocenić aktora

ocenił(a) film na 5
kw1999

Wg mnie najsłabszy film z serii Bondów - Lazenby zdecydowanie nie przypadł mi do gustu jako agent 007 - mało "Bonda w Bondzie", taki trochę gapa a nie agent specjalny. Film też mało porywający - mimo że jestem fanem, to przysiadałem się do niego parę razy bo po 20-30 minutach oglądania po prostu mnie nużył. W porównaniu do poprzednich produkcji z Connerym (mistrzowski "dr No" i "Thunderball") to "W tajnej służbie jkm" jest wielkim krokiem w tył... Niestety.

ocenił(a) film na 3
Voimir

Gapa?

Nawijał godzinami o genealogji, a Connery-Bond się nużył po dwuminutowym wykładzie Q o gadżetach.

Connery-Bond to właściwie mistrz improwizacji i farta. 007 oczywiście z definicji daje radę, ale Connery-Bond zachowuje się jakby mu wpisano kody na nieśmiertelność.

ocenił(a) film na 7
kw1999

Zgadzam się. Nie był w cale taki zły w roli bonda jak niektórzy sugerują. Może był za mało zawadiacki i bezczelny jak Moore i Connery i nie rzucał co chwila oneline'ami:) ale to przecież zasługa twórców filmu.

ocenił(a) film na 5
snorliman

Dokładnie, wygląd i prezencję miał. Gdyby Connery'ego oceniać tylko po Dr No to też nie byłoby szału.

ocenił(a) film na 7
kw1999

ale nawet ekipa go niespecjalnie lubiła, jego partnerka stwierdziła, że specjalnie naje się czosnku w scenach miłosnych z nim

ocenił(a) film na 8
kw1999

Sean Connery pasował mi bardziej jako 007 ale scenariusze dostawał średnie niestety. Ten film oceniam wyżej właśnie ze względu na zajebisty scenariusz, lubię filmy w zimowych klimatach, do tego te pościgi samochodowe, narciarskie, bobslejowe :) Ogląda się świetnie i mimo że wcześniej jakoś tej części nie widziałem a oglądam ją teraz katując od początku całą serie to oceniam wysoko. Szkoda że koleś więcej nie zagrał.

tytus01

A według mnie właśnie w tej cz jest średni scenariusz choć film ma fajny klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones